Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

2013 Damatlık Modelleri

2013 Damatlık Modelleri
28 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 1.087 kez okundu.

2013 sezonunda gelinlik modellerinde olduğu kadar damatlık modellerinde de farklılıklar ve yeni modeller gözlerden kaçmayan detaylar arasında yer aldı. Aynı zamanda önce ki yıllara göre renk, desen, tasarımlar olarak damat adaylarını heyecanlandıracak detayları bir arada içermektedir. Bu yeni sezonda damatlık modellerinde genellikle çok fazla koyu olan renkler tercih edilmektedir. Ancak damatların ten renklerine ve saç renklerine göre uygun ve birbirlerine yakın renkleri tercih etmeleri de önerilmektedir. Damatlık modellerinde son olan trendler bu yönlerdedir ve aynı zamanda 2014 yılında bu şekillerde gündemde olacaktır.

2013 damatlık modelleri arasında diğer sezonda da olduğu gibi en çok ilgiyi gören modellerin başında altın rengi damatlık modelleri çekecek gibi görünüyor. Bu damatlık modellerinin rengi kadar tasarımları da çok hoş biçimlendirilmiş durumlarda. Aynı zamanda damatlık modellerinin içlerine beyaz gömlek seçimleri, yelek renklerin takımlarım renklerinden biraz daha koyu veya açık olması gerekmektedir, pantolonların dokusu ile bir bütün olarak ele alındığı zaman biraz daha koyu veya tam tersi olarak açık olması gerekmektedir.

 

 

Sponsorlu Bağlantılar
2013 Damatlık Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. hasan diyor ki:

    Damatlıklar gerçketen süper hayran kaldım acaba bi mağazanız varmı yada alışveriş edebileceğim ürün satan siteniz mail adresime mesaj bırakırsanız sevinirim tşkler

Sayfa başına git