Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

2014 Adil Işık İlkbahar Yaz Elbiseleri

2014 Adil Işık İlkbahar Yaz Elbiseleri
7 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.421 kez okundu.

ADL’in “ışıltılı ve şık kadını” karşınızda..

adil ışık

Ne istediğini bilen kadının çizgisi Adil Işık, bayanların gözdesi olma yolunda ilerlerken, şu sıralar yeni sezon da sade bir koleksiyon ortaya koydu. Renkleri nasıl kullanacağını iyi bilen marka, her sezon öne çıkan farklı tasarımları ile kendine özgü bir kalitede modellerini üretmeyi başarıyor. “Codentry “ koleksiyonu iddialı, enerjik ve canlı stili ile “Love My Body” kreasyonu modanın nabzını tutarken, Night Zoom’un yoğun el işçiliği ve hassas materyaller kullanılarak hazırlanan gece koleksiyonu da markayı farklılaştıran gruplarıdır. Bununla birlikte sektördeki satış gücü, hızlı tedarik sistemi ve global trendleri fırından yeni çıkmış gibi piyasaya sunması da başarısını bizlere kanıtlıyor.

adil ışık kadını

!992’den bu yana ciddi bir ivme kazandığını düşündüğümüz markanın yeni sezon elbiseleri hepimizin dikkatini çekmeyi başardı. 1950 kişilik bir ailesi ile büyüme yolunda ilerleyen firma, renkli ilkbahar yaz elbiselerini satışa sundu. Sezon da alabildiğine renk bolluğu yaşanırken, desen ve düz kesim modelleri tercih etmiş olup, farklı ekose yorumlamaları yapmış ve fırfır detaylar bununla birlikte göze çarpıyor. Siyahlar ve maviler ağırlıklı kullanılmışken, etkinliklere katılabileceğiniz hafif ve naif gösterişi sessizce bizlere sunuyor.

ilkbahar yaz

Genelde Adil Işık abartısız modelleri çok sever ve her sezon aynı klasmanda üretmeye özen gösterir, bu sebeple aynı formları ilkbahar yaz modasında da, yalın detaylarını devam ettirdiğini yine bize kanıtlamış. Şehrin gerçi görünümü, günlük yaşamın izleri ile birleşince ortaya yumuşatılmış hatlar ile hareketli modeller çıkarmış. Yani Keskin formların yumuşak, yumuşak formların da keskin desenlerle dengelenmesini sağlamış. Sizi sarmak için bekleyen ADL elbiselerden bir tane denemeye ne dersiniz?

Görmenizi İstediğimiz Adil Işık Elbiseleriden Bazıları

Sponsorlu Bağlantılar
2014 Adil Işık İlkbahar Yaz Elbiseleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. esra diyor ki:

    Üzerinizde şıklık yaratacak 2014 Adil Işık İlkbahar Yaz Elbiseleri mükemmelliyetliği ile karşımızda. Giyindiğinizde içinde kendinizi hem kadınsı hem çekici hissedebileceğiniz yeni trend kesimler…

Sayfa başına git