Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

2014 Dantelli Gelinlik Modelleri

2014 Dantelli Gelinlik Modelleri
26 Mart 2014 tarihinde eklendi, 974 kez okundu.

Dantelli Gelinlikler

Nostalji ve klasik birleşirse!

Dantelin yeryüzüne tekrar geri dönüş yaptığını bildirmek ile kalmayıp sandıklarınızdan anneannelerinizin nostaljik gelinliklerini giyinme vakti geldiğini sevinçle duyuruyorum. Modern tasarımların klasik çizgi ve sade ifadeler ile birleşmesine bir de dantel eklenince ortaya 2014 yılına damgasına vuran bir başka trend ortaya çıkıyor.2014 gelinlilerinin düğün hazırlıklarının içinde oldukları şu süreler zarfında, en büyük hengamelerinin en zor seçim olan gelinlikler olduğunu biliyorum ve  hiç düşünmeden dantelli modelleri kolaylıkla tercih edebilmeleri tavsiyesinde bulunuyorum. Dantel modası geçmediği gibi büyüleyici etkisinden de hiçbirşey kaybetmiyor.

Trend Romantik Danteller

Vintage rüzgârları sevgili gelin adaylarını epey meşgul edeceğe benziyor. Son yılların gelinlik yarışlarını açık ara önce tamamlayan straplez modelleri dantel detaylar eklenerek farklı boyutlarda görmeniz mümkün olacaktır. Sırtlar oldukça detaylandırılması başta olmak üzere kol ve omuzları çepe çevre saran işlemeli, boncuklu, taşlı ve ya güpürlü hatta Fransız dantellerinin iğne oyası modellerine tanıklık edebilirsiniz. Askıların bezenişi ve göğüs bölgesindeki hareketlilik, sırt dekoltesinden hoşlanan bayanlara özel modacılar ince ayrıntıları özenle hazırlamışlar. Dantelin yanı sıra tül kullanımının çok revaçta olduğunu es geçemeyeceğim ve bol kabarık etekleri unutmamanız gerektiğini hatırlatırım. Her zevke, ve her bedene uygun tasarlanmış muazzam gelinlikler bulmanız mümkün olup prenseslere kraliyet taçlarını hazırlamalarını öneririz.

Dantel Detaylar

Dantel gelinklerde aramanız gereken özelliklere bir göz atalım ;

-Kısa Dantelli Gelinkler: Mutlaka gelinliğim uzun olsun demeyen bayanlara özel üretilen kısa gelinlik modelleri giderek talebi artmaya başlıyor. Bir de dantelli olursa ağırlığı ve zerafeti sizi çok yukarılara taşıyacaktır.

-Üst Kısmı Sadece Dantel Olan Modeller: Saten ve tafta etek kısımlar gelinlikler de sezonda göze çarpıyor bu nedenle üst kısmını eteğin hareketlerini bozmayacak şekilde dantel ayrıntılar eklenerek ortaya çıkarıldığını siz de tahmin edersiniz.

-Konsept Gelinlikler: Çok özenli gelin hanımlar,  düğün konseptiniz yer ve mekan seçimleriniz gibi detaylı çalışmalara uygun gelinlikler seçmek isteyebilirler. Bu nedenle nostaljik atmosferler, kraliyet temaları dantel işlemeli modelleri çok yerinde kurtaracaklardır.

Vintage Gelinlikler: Tasarımcılar sizlere ailenizden yadigar kalan o eşsiz eski gelinliklerin yerini aynı şekilde tutacak modeller üreterek vintage havasını geri getiriyorlar.

Göz alıcı gelinlik modeli arayanlar için dantelin her boyutuna rastlayacağınız mağazalar yaratıcılık da sınır tanımayan muhteşem gelinlikler ile dolup taşıyor. Sadece tül etekli olup etek ucu dantel işlemeli modeller bile inanılmaz göründüğünü söyleyebilirim. Dantelin reveransı için sizleri çok bekletmeden galerimize davet ediyorum.

Dantel Gelinlik Modellerinden Seçmeler

Sponsorlu Bağlantılar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git