Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

2014 Doğtaş Salon Takımları Ve Oturma Grubu Modelleri

2014 Doğtaş Salon Takımları Ve Oturma Grubu Modelleri
23 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 1.372 kez okundu.

Doğtaş

40 sene önce Doğtaş’ın sektördeki temelleri atılmış ve mobilya konusunda bugün duayen haline gelmiş bir markadan söz ediyoruz. Artık mobilya konusunda seçim yaparken hayatınızı kolaylaştıracak seçeneklerin bolluğuna kavuşacak ve hayallerinizin çok ötesinde modeller ile karşılaşacaksınız. Neden mi? Çünkü Doğtaş ailesi günden güne yeniliklerini arttırarak karşımıza çıkmaya devam ediyor, nano tekboloji kullanılarak üretilen antibaktiriyel kumaşlardan üretilen modeller ile hedef kitle kullanıcısına doğru hizmet veriyor. Tüketiciye fayda sağlamak için üstün kalitede ki ürün gruplarını devrim niteliği taşıyan malzemeler ile bizler için üretiyorlar. Doğtaş’ı güvenle tercih etmeniz için pek çok sebep bulunuyor.

Doğtaş’ın ilgiyle takip edilen ve biz müşterilerinden büyük alkış alan mobilya grupları özelliklerine göre Conformance, Modest Line, Trend Collection ve Exclusive Design olarak isimlendiriliyor.

Doğtaş Mobilya Salon Takımları

Conformance

Bu ürünler mütevazi, yalın ve sıcak tasarımlar olarak tanımlamak doğru tespit olacağından
çok yönlü mekânlara rahat uyum sağlayabilen, konforu, performansı ve pratik kullanımı sevenlere hitap ettiğini vurgulayabiliriz. Kaliteyi ve konforu uygun fiyatlara bu katagoride bulabilirsiniz.

Modest Line

Tasarım çizgisine daha netlik kazandıran renk, aksesuar seçimi, modül çeşitliliğinin yanı sıra olarak sade ve şık sıfatlarıyla tanımlanabilecek farklı ürünleri barındırıyor.

Trend Collection

Adından da anlaşılacağı gibi yenilikçi, trend olmanın çok ötesinde, yalın çizgisi, konfor ve kullanım rahatlığı düşünülerek tasarlandıktan sonra tüketicilerin beğenisine sunulmuş mobilya katagorisidir. Nitelikli tasarım mobilya arayanlar ve modern yaşam tarzını benimseyenlere burada buluşma talebi yolluyor.

Exclusive Design

Detaycılık meraklısına özel, ayrıntılardaki incelikleri keşfetmek, kaliteyi ve özgün tasarımı yaşamak, tercihini ayrıcalıktan yana kullanmak isteyenler için tasarlanıyor. Exclusive Design’ı anlatan her ifade, titiz seçilmiş renklerin ve malzemenin elit yaşam tarzına ulaşması ile kusursuz bir yansıması denebilir.

Doğtaş Mobilya Tasarımları

Yaşamınızı simgeleyen size hitap ettiğini düşündüğünüz özellikli Salon takımları ve oturma gruplarını Doğtaş’ın 70’e varan model seçenekleri arasından sizler için seçtik. Üstelik 2000TL’ye varan büyük indirim seçenekleri de avantaj sağlıyor. Gelin yakından birlikte gezelim.

2014 Doğtaş Mobilya Salon Takımlarından Bazıları

Sponsorlu Bağlantılar
2014 Doğtaş Salon Takımları Ve Oturma Grubu Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git