Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

2014 Sonbahar Bebek Kıyafetleri

2014 Sonbahar Bebek Kıyafetleri
17 Aralık 2013 tarihinde eklendi, 1.412 kez okundu.

Soğukların gelmesiyle birlikte yetişkinler için sonbahar koleksiyonlarını sunan seçkin ve büyük mağazalar, çocukları da unutmayarak onlar için hazırladıkları 2014 sonbahar koleksiyonlarını anne ve babaların beğenisine sunmaya başladı. Birbirinden şık ve büyüklerin modasını yakından takip eder şekilde hazırlanan bebek kıyafetleri annelerden tam not alacağı kesin.

            Çocukları, özellikle de yeni doğan bebeklerimizi düşünen tasarımcılarımız sonbahar kreasyonlarında kaliteli ve çocuklarımıza rahatlıkça giydirebileceğimiz yumuşak kumaşları kullanmayı tercih etmişler. Bebeklerimiz için birbirinden güzel kostüm şeklinde olan tulum takımlar, elbiseler, şapkalar hazırlarken;  yürümeye başlayan bebeklerimiz için hareketlerini kısıtlamayacak, uyurken de rahat edebilecekleri şekilde tasarlanan dar paça pantolonlar, montlar, kapitone ceketler, etekler hazırlamışlar.
            Çocukların renkli ve hayal dünyalarını unutmayan tasarımcılarımız, 2014 sonbahar bebek kıyafetlerinde canlı renkler kullanmayı ihmal etmemişler.  Örneğin; canlı renklerle hazırladıkları bodylerin üzerine sevimli hayvan figürlerini, çocuklarımızın çok sevdiği çizgi film karakterlerini yerleştirerek görsel manada büyükleri de cezbeden ürünler hazırlamışlardır. Bu bodylerin üzerine giydirebilecekleri Jean tulumlar ise sonbahar döneminde annelerin vazgeçemediği ürünler arasındadır.
            Sonbaharın gelmesiyle kadife ürünleri de 2014 bebek kıyafetlerinde görmeye başlarız. Kız bebeklerimize tütülü kadife eteklerle giydirebileceğimiz sevimli bluzlar seçerken; çorap ve taytlarla kombinleyebileceğimiz kadife elbiselere gözümüzün kayması mümkün. Kızlarımız bu kombinlerle şık olurlarken erkek bebeklerimiz için oluşturacağımız alternatiflerimiz günümüzde çoğalmıştır. Oğlum kadife altıyla sportif görünsün diyen bir anne sweatshirtle kombinlemesini yaparken, oğlunun daha resmi ve şık olmasını isteyen anne alternatifini gömlek üstü süveter, şık bir ceket veya hırkadan yana kullanabilir. Hatta aksesuar olarak kullanacağımız minik bir papyon kombinimizi daha sevimli hale getirebilir.
Sponsorlu Bağlantılar
2014 Sonbahar Bebek Kıyafetleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. veysel diyor ki:

    her yerde aradığım elbiseyi burda buldum tşk böyle bir site hizmet ettiği için

Sayfa başına git