Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

2014 Sonbahar Jean Modası

2014 Sonbahar Jean Modası
25 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 558 kez okundu.

Herkesin kullandığı, 7’den 77’ye her yaştan kesimin gardroplarında bulundurduğu jeanler vazgeçilmez olmayı 2013’ün sonbahar jean modası başlığında da sürdürüyor. 2013 sonbahar jean modası deyince artık akla sadece pantolonlar gelmiyor. Sade jean etekler, desenli jean etekler ve en önemlisi de jean gömlekler 2013 sonbahar jean modasına ayak uyduruyor.

2014 sonbahar jean modası baştan aşağı jean giyinmeyi öngürüyor. Zira jean deyince renk uyumunun önemi pek kalmıyor. Çünkü hem erkekler hem de bayanlar jean’in her tonunu üzerinde taşıyabiliyor. Desenli bir jean gömlek ile farklı renk tonunda bir pantolon jean oldukça şık kombine edilebiliyor. Ve bunu bayanlar da erkekler de hatta minik çocuklar da üzerlerinde çok şık taşıyor gözüküyorlar.
2014 sonbahar jean modasının en tartışmasız öne geçen ismi ise ispanyol paça jean modelidir. Geçmişten günümüze adından söz ettiren ispanyol paça, 2014 sonbahar jean modasının birinci sırasında yer alıyor. Ve görünen o ki önümüzde ki yıllarda da ispanyol paçayı hayatımızdan çıkarmak istemeyeceğiz.

jean-modelleri

Yırtık jean pantolonlar, ve bunların ister dar paçalı halleri olsun isterse bol paçalı olsun 2013 sonbahar jean modasını yansıtıyor. Bunlara ek kombinlenen jean çantalar da bayanlar adına oldukça tercih edilebiliyor. Bayanların özel davetlere dahi jean’le gitmesi günümüzde artık yadırganmıyor. Çünkü bayanlar özel davetlerde bile 2013 sonbahar jean modasını kot jeanleriyle ve topuklu ayakkabılarıyla yansıtıyorlar.

Sponsorlu Bağlantılar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git