Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

2014 Sonbahar Pardösü Modelleri

2014 Sonbahar Pardösü Modelleri
17 Aralık 2013 tarihinde eklendi, 847 kez okundu.

2014 Sonbahar Pardösü Modelleri

Küresel ısınma ile mevsimlerimizin özellikleri her ne kadar değişmiş olsa bile, güneşli bir sonbahar gününün yaşandığı sırada yaz mevsimindeki gibi üstümüze sadece hırkamızı giyip dışarı çıkamıyoruz. Palto giymek istesek sıcaktan terliyoruz. Pardösüler bu zamanlarda bizim kurtarıcılarımız oluyor işte. Giydiğimiz zaman ne havanın soğuğundan etkileniyor ne de üzerimizde aşırı bir ağırlık yapıp bunalmamıza sebep oluyor. Bu sebepten dolayı da sonbahar aylarımızın vazgeçilmezi oluyor.
2014 sonbahar pardösü modellerine bakacak olursak; bu sene tasarımcılarımızın günlük yaşantımızda ve aynı zamanda özel günlerimizde giyebileceğimiz, sade ve şıklığın ön planda olduğu pardösüleri üreterek alıcılara sunduğunu defilelerinde gözlemlemek mümkün.

Bordo, kırmızı, mavi ve kahve tonlarının 2014 sonbahar pardösü modellerinde çok fazla kullanıldığını görüyoruz. Tasarımcılar bu renklerin ön planda olduğu pardösü modellerinde konfor ve şıklığı bir arada işleyerek 2014 sonbahar pardösü modelleri üzerinde feminen bir hava yakalama isteği içerisindeler.

Üstten tek düğmeli, çıtçıtlı, kuşaklı pardösüleri daha önceki sezonlardan biliyoruz. Bu yıl düğmeleri önden dikilmiş pardösülere alternatif olarak 2014 sonbahar pardösü modelleri arasında yandan dikilmiş düğmeli modelleri görmek mümkün. Tasarımcılar bu sezonun rağbet görecek modelleri arasında olmaya aday diyorlar.

Pardösü deyince bu yıl ki deri ayrıntısını atlamak olmaz. Tasarımcılarımız bu sezon deri pardösülerde değişikliğe gitmişlerdir. Daha önceki sezonlarda kahverengi rengin ağırlıklı kullanıldığı deri pardösülerde, bu yıl yerini tozpembe renge bıraktığını gözlemliyoruz. 2014 sonbahar pardösü modelleri arasında ceket görünümü andıran kısa deri pardösüler gayet fazla tasarlanmış durumda. Ayrıca deri pardösülerdeki kemer detayı ise göze çarpan bir unsur. Bu yılın modası olan büyük temalı aksesuar kullanımı deri pardösülerde de kendini kemer ayrıntısıyla göze çarptırıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
2014 Sonbahar Pardösü Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ebrar diyor ki:

    Sitenizi gerçekten keyifle dolanıyorum istediğim her bir markanın kolayca modellerine ulaşabiliyorum. Ellerinize sağlık. Tesettür giyim üzerine daha ağırlık verirseniz çok daha memnun kalacağız admin bey.

Sayfa başına git