Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

2014 Sonbaharında Neler Moda

2014 Sonbaharında Neler Moda
27 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 604 kez okundu.

2014 Sonbaharında neler moda diye soranlara bu ve bundan sonraki tüm sonbaharlarda adından söz ettiren, ettirecek olan detaylar arasında leopar birinci sırada yer alıyor. Leopar desenler, leopar kombinler, etekler, şallar oldukça iddialı bir tür olan leopar ve iddiayı seven bayanların tercihi olmaya devam ediyor.

2014 sonbaharında neler moda diye düşünüp sıkıntı çekenlere yarım zımba botların moda olduğunu ve geçen yıldan bu yana adından çokça söz ettirdiğini söyleyebiliriz. Ve 2014 Sonbaharında neler moda sorusunda zımba botta kombinler yaratacak olursak, parlak taytlarla ve deri ceketle beraber inanılmaz güzel durduğunu savunan bayanların çokça olduğunu söyleyebiliriz. Bunlara ek olarak bir de zincirli çanta yada deri portföy çanta oldukça şık durabilmektedir. Kadife ise yine bu yıl da tüm yıllarda olduğu gibi tercih edilebiliyor.

Erkekler arasında 2014 Sonbaharında neler moda diye merak edenler için, çizgili, ekoseli tüm detaylar kullanılabilir. Ekose gömlekler, çizgili kazaklar, deri montlar 2014 Sonbaharında neler moda diye soranların vazgeçilmezi olacaktır. Yine balıkçı yaka kazaklar geçmişten günümüze gardroplarımıza girmeye devam ediyor ve erkeklerin vazgeçilmezi olmayı sürdüreceğe benziyor.

Tüm bunların yanı sıra, yine de bayanların 2014 Sonbaharında neler moda diye sorması yanında aslında kendi ruh hallerine göre giyinmeleri, kendilerine yakışanı giymeleri önerilebilir. Çünkü moda insanın kendine yakışanı giymesidir tanımlaması oldukça doğru bir tanımlamadır.

Sponsorlu Bağlantılar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git