Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

Adidas İlkbahar Yaz Ayakkabı Modelleri 2014

Adidas İlkbahar Yaz Ayakkabı Modelleri 2014
20 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.588 kez okundu.

 Adidas Dna

Bilindiği üzere efsanevi Adidas üç bantlı hali ile 1920’lerde Adolf Dassler tarafından Bavyera’da yaratıldı. Yaratıcısının isminden doğan marka üç hecesinin birleşmesi ile Adolf(Adi) ve Dassler (Das) olarak bir araya gelmiştir. Benim teorim üç hecenin birleşmesi de belki üç bant fikrini akla getirmiş olabileceği yönündedir.  ayakkabılarının kurucusu Rudolf Dassler’ın kardeşi Adolf ile birlikte kurdukları Adidas’ı 1920’lerde ilk jimnastik ayakkabısı ve 5 yıl sonra da ilk çivili yarış ayakkabıyı üretirler.İkinci Dünya Savaşı sonrası ne yazık ki iki kardeşin ayrılması ile beraber Puma markası Rudolf Dassler tarafından kuruluyor.

Adidas Stansmith

Markanın ikinci yaratılan logosu yonca yaprağının spor giysi ve spor çantası üretimi için kullanılması için planlanan 60lı yıllarda şans getirdiğini ve bu logoyla ürettikleri tenis ayakkabısı “Stan Smith” otuz milyon çift sattığını biliyor musunuz?

Enerji dolu Adidas’lar renkleri, çizgileri, tasarlanan inanılmaz formları ile hepimizin dolabında olmasını arzuladığımız ve hatta çoğumuzun sahip olduğu önemli spor ayakkabı liderlerinden biridir. Zemine uyum sağlayan desteği ve konforlu orta taban tasarımı ile siz de koşunuza enerji katmak istemez misiniz? Yeniliğinin boyutunu her sezon kullandığı farklı materyaller ve renkler ile harmanlayan markanın sıra dışı ayakkabıları dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Yeniz sezon pencereden dışarı baktığınız an başlıyor, yoksa siz hala bir koşu ayakkabısı Adidas’tan almadınız mı? Ayaklarınızın rahatlığı Adidas ayakkabı ile mümkün, üstelik son moda trendler ayaklarınızda ki moda ile daha bir havalı olacak.

Adidas Ayakkabı Modelleri

Adidas için” İmkansız Yoktur”..

Adidas’tan Stilinize Uygun Yeni Sezon Ayakkabılar

 

Bir önceki konumuzda Adidas’ın en yeni Original Koleksiyonuna değinmiştik, eğer merakla beklediğiniz parçaları görmek istiyorsanız http://www.dunyamodasi.net/adidasin-yeni-koleksiyonu.html buradan inceleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Adidas İlkbahar Yaz Ayakkabı Modelleri 2014 Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. kezban diyor ki:

    sudan ucuz bunlar

    1. Bahar Arkayın diyor ki:

      Dolabınızda yerini almak üzere sizi bekliyorlar

Sayfa başına git