Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

Anne Kız Elbise Takımları

Anne Kız Elbise Takımları
29 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 3.371 kez okundu.

anderson wide

Anneler ve kızları aynı giyinirse!

pembe takım

Son zamanlarda anneler ve çocukları aynı giyinip, ikiz çocuklar gibi dolaşır oldu. Annelerin kızlarının da şık olmasını istemeleri ile modaya karşı hassasiyetlerinden doğan bu güzel oluşum hemen hemen 1950’li yıllardan beri süregeliyor.

pembeli anne kız

 Küçükken hepimiz annelerimizin eşyalarına göz dikmiş ve kullanmışızdır. Yeri geldi makyaj malzemelerini, yeri geldi  elbiselerini kullandık her ne kadar büyük gelse de, annemize özendik. Şimdiyse yeni neslin çocuklarının bunu yapmalarına ihtiyaçları kalmadan, sevgili anneleriniz bunu sizin için gerçekleştiriyorlar. Nişanlarda düğünlerde anne kız uyumlu abiye elbiseler ilgi çekici ve çok tatlı bir iz bırakıyor. Siz de bu moda serüvenine ayak uydurmalısınız.

mor kombin

Son derece espirili olan bu görsel şölen, hem modaya ayak uydurmanızı sağlayacak hem de
en güzel giysilere sizler sahip olacaksınız. Eğer sizlerde artık günlük yaşamınızda kız çocuğunuz ile takım şeklinde giyinmek istiyor ve bu bağlam da “anne kız elbise modelleri” arıyorsanız sizler için seçtiğimiz anne kız elbise takımlarına mutlaka göz atmalısınız.

kırmızı şıklığı

Anneler Ve Kızlarına Özel Elbise Takımları

Sponsorlu Bağlantılar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git