Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

Bath And Body Works İstanbul Mağzaları

Bath And Body Works İstanbul Mağzaları
12 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 211 kez okundu.

Bath And Body Works İstanbul Mağzaları

 

bath-and-body-works-istanbul-magzalari

Bath and body Works Türkiye’ye ilk açıldığı zaman pek çok kadın büyük bir sevinç yaşamıştır. Oldukça beğenilen ürünlere sahip olan bu marka üzerinden zaman geçmesiyle birlikte ülkemizde varlığına alışılan ve sıklıkla tercih edilen ürünler arasına girmiştir. Mağazadaki güzel kokuların etkisi ile birlikte önünden geçen herkeste içeriye girme isteği uyandıran bu mağazada özellikle mumlar büyük bir ilgi çekmektedir. Sıklıkla tercih edilen ürünler Gelin şimdi birlikte bu markanın en çok tercih edilen ürünlere ve bu ürünlerin özelliklerine birlikte bakalım.

• Cashmere Glow serisi

• Pink Chiffon serisi

• Warm Vanilla Sugar

• Pineapple Orchid mum

• Mint Chocolate mum Cashmere Glow serisi:

Bu serinin kokusu oldukça beğenilmektedir. Tipik Bath and Body Works kokularının pek çoğunda olduğu gibi bu üründe de şekerli bir koku ve içeriğinde biraz şeftali yer almaktadır. Özellikle bahar aylarına uygun bir koku olan bu ürün her anlamda oldukça kullanışlı ve kokusu da diğer duş yerlerine göre oldukça güzeldir. Bu serinin vücut dosyalarından inanılmaz bir nemlendiricilik özelliği beklemek ise yanlış olacaktır. Oldukça ince bir dokuya sahip olan bu ürün hafif bir nemlendirici özelliği taşımaktadır. Bu nedenle de özellikle kuru cilde sahip olanlar için çok doğru bir tercih olmayacaktır. Ancak yaz ayları için ise hafif yapısıyla oldukça uygun bir ürün olarak tercih edilmektedir.

Pink Chiffon ürünleri: Bu serinin kullanıcıları kokuları nedeniyle bu ürünlerden vazgeçememektedir. Şekerli bir koku sevenler için oldukça uygun ürünler arasında yer alacaktır. Warm Vanilla Sugar: Pek çok kişinin tercih ettiği ve beğendiği bir kokudur. Vanilyalı yanık şeker kokusuna sahip olan bu ürün Pink Chiffon’a göre daha şekerli bir koku olarak değerlendirilmektedir. Özellikle indirim kampanyaları ile birlikte uygun fiyatlarla elde edilecek bu ürün kesinlikle kaçırılmamalıdır.

Mint Chocolate: Özellikle mum kokuları ile ünlü olan Bath and Body Works naneli çikolata kokusu ile pek çok kişinin beğenisini kazanmaktadır. Çok keskin bir nane kokusuna sahip olmayan bu ürün çikolata ve şekerle karıştırılmış daha hafif bir nane kokusuna sahiptir. Mumları ile ön plana çıkan bu markanın denenmesi gereken ürünleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Pineapple Orchid: Sahip olduğu ananas kokusuyla kullanıcılarına büyüleyen bu ürün ananas ve orkide kokularının mükemmel uyumuyla eşsiz bir yapıya sahiptir. Orkide kokusu çok yoğun bir şekilde gelmemek ile birlikte ananas kokusu da taze ve iç baymayan bir özellik taşımaktadır. Ananas seven pek çok kişi bu ürüne bayılacaktır. Türkiye’ye gelmesiyle bütün dikkatleri üzerine çeken Bath and Body Works ürünleri İstanbul mağazalarında kolaylıkla bulunabilmektedir. Mumlar, vücut losyonları, duş jelleri, parfümler, bakım kremleri gibi pek çok kategoride yer alan ürünlerin dış görünümleri ve dikkat çekmekte ve pek çok kişinin vazgeçilmeyen kokuları arasında yerini almaktadır.

Etiketler:

Sponsorlu Bağlantılar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git