Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

Bellona Salon Takımları 2014

Bellona Salon Takımları 2014
13 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 1.887 kez okundu.

Belonna

Dünya standartlarına uygun kurumsal kişiliği ile müşteri beklentilerinin çok ötesinde kaliteli,yüksek performanslı ve insan sağlığına uygun esterik mobilyalar üreticisi Bellona 1997’den beri aramızda bizlere kusursuz hizmetler vermeye devam ediyor. Oturma grupları ile evlerimizi neşelendiren, panel mobilyaları ile eksiklerimizi gideren , yatak ve ev tekstili ile bizi rahat ettiren güvenli bir marka dan bugün  söz ediyoruz.

Bellona Salon Takımları

Bilindiği üzere evlerimizin iş yerlerinin ve yaşam alanlarının olmazsa olmazları arasında yer alan mobilyalar hayatımızın her alanında kullandığımız ürünlerin başında gelmektedir. Buna göre ülkemizde ve mobilya sektöründe önemli bir yere sahip olan Bellona mobilya ürünleri bu yeni sezonda oldukça farklı ve yeni modelleri içermektedir. Özellikle evlerimizin en değerli ve özel yerleri olan salon takımlarına bütün herkes ayrı bir özen gösterir ve konuklarını ağırladıkları yerlerin muhteşem tasarımlardan oluşmasını isterler.

Bellona Koltuk Takımları Şöleni

Sizlerde böyle düşünüyorsanız eğer Bellona salon takımlarını görmenizi öneriyoruz. Salon takımlarını değiştirecek olanlar ve yeni evlenecek genç çiftler salon takımlarını Bellona‘dan tercih ederek evlerini ve yaşam alanlarını oldukça farklı şekillerde dekor edebilirler. Bizlerde siz değerli ziyaretçilerimiz için yeni sezonun en gözde ve yeni Bellona salon takım modellerini galerimizde sizler için bir araya getirdik. Salon takımlar hem spor hem de klasik modelleri ve diğer farklı desen ve tasarımları ile herkesin beğenisini kazanacak özelliklerde olmaktadır. İşte 2014 Bellona salon takımları sizler için burada galerimizde sunuyoruz.

Bellona’dan Çok Şık Salon Takımları

 

Sponsorlu Bağlantılar
Bellona Salon Takımları 2014 Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. veysel diyor ki:

    çok güzel bir mobilya evleneceğim insana layık bir mobilya

Sayfa başına git