Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

B&G Store Çocuk Kıyafetleri 2014

B&G Store Çocuk Kıyafetleri 2014
17 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.587 kez okundu.

B&G Store

Milenyum’da başladığı çocuklar için çıktığı serüvende, ülkemizin köklü çocuk markası olma yolunda attığı adımlar günümüze kadar duşunu ve tasarım olgusu ile koleksiyonlarına olan yaklaşımını pekiştirmiş değerli firmalarımız arasındadır. Sektöründe üst sıralara adını yazdıran markanın, kendi üretiminin yanı sıra dünya çocuk markalarını da aynı çatı altında toplamıştır.

Sizlere BG Store’un genişlettiği ve sağlamlaştırdığı şirket profili ile ulaştığı müşteri sayısını günden güne ekleyerek gösterdiği başarılarını takdim eder, yeni ilkbahar yaz koleksiyonundan söz etmek isterim.

Bg Store İlkbahar Yaz

Dünya çocuk giyim markalarını ayaklarımıza getiren BG Store, çocuk modasına ülkemiz de ışık tutmakla kalmayıp, kreasyonlarında ki titiz ve özenli çalışmaları ile çocukları memnun edecek ayrıntılara da çok dikkat ediyor. Kız çocuklarına elagan pembeler, baştan aşağıya beyazlar,cicili bicili elbiseler,rengarenk taytlar ve tişörtler olmak üzere hazırlıklarını tamamlamış olan marka,erkek çocuklarını da unutmadan sevimli,yakışıklı ve küçük adam formunda giriler,lacivertler ve yeşiller ile onları bezemiş görünüyor.Modanın yaş sınırlandırması olmadığını kanıtlayan firma çocuklarınızı en iyi şekilde görünmelerini sağlamak için birbirinden farklı konseptli markaları ile gözleri doyuracağa benziyor.

BG Erkek Çocuk Kıyafetleri

 

65 adet mağazası bulunan B&G, Türkiye’de çocuk giyiminde lider marka konumuna ulaşmıştır.

Kurumsal yüzü, hızlı ve anlaşılır müşteri ihtiyacına uygun hizmetleri ile güven duyacağınız markanın çocuklarınızın gardroplarına ışıltı getiren ürünlerden mutlaka sizde almalısınız.

BG Store Yeni Sezon Çocuk Kıyafetleri

Sponsorlu Bağlantılar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git