Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

Bol Paça Pantolonla Kombin Önerileri

Bol Paça Pantolonla Kombin Önerileri
21 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 664 kez okundu.

Bol Paça Pantolonla Kombin Önerileri

bol-paca-pantolonlarBol paça pantolonlar 70’ lerin vazgeçilmez modası olan ve tüm dünyayı sarsan şu muhteşem pantolonlar. İlk olarak Beatles grubu için özel olarak tasarlanıp dikilen, verdikleri konserlerden sonra tüm dünyada bir moda akımına dönüşen pantolonlar. 2014 yılında bazı kreasyonlarda yeniden karşımıza çıktılar.

Kısa Boylular İçin Bol Paça Pantolonlar 

Bol paçalı pantolonlar daha çok uzun boylular içindir ama kısa boylular giyecekse bu mutlaka size özel tasarım olmalı ve bir terzinin elinden size özel dikilmelidir. Bacak boyunuz kısa ise tabi. Bacak boyunuz uzun ise kısa boylu olmanız çok bir şey ifade etmez. Yine de size yakışacaktır. Ama bacak boyu da kısa ise o zaman paçaları yere değecek kadar uzun bir pantolon olmalı ve mutlaka yüksek topukla giyilmelidir. Yüksek topuk da görünmeyeceği için olduğunuzdan uzun görünecek ve pantolonu kendinize yakıştırmış olacaksınız.

Düşük Bel Bol Paça

Ayrıca düşük beli unutun, bol paçalı pantolonlar düşük bel olmazlar. Bu akım ortaya çıktığında düşük bel giymek palyaçoluk gibi görüldüğü için yüksek bel olarak tasarlanmıştır ve bugün üretilen modeller de bu modaya uygun olarak hep yüksek beldir.

Bol paça pantolonlar her zaman çekici olmuşlardır. Sizi de çekici gösterecek, duruşunuza ayrı bir hava katarak daha çok fark edilmenizi sağlayacaktır. Geniş ya da büyük kalçaları saklama özellikleri vardır, çünkü dikkati ayaklarınıza çekeceklerdir. Ayak demişken, her ayakkabıya uyarlar, bu konuda kombinasyon sorununa sebep olmazlar.

Bol Paça Pantolonda Kombin

Bol paça pantolonlar sizi feminen gösteremiyorsa kombinasyonda belinizi gösterebilen bluzlar tercih edebilirsiniz. Ya da göbeğinizi gösteren bir kıyafet ile daha kadınsı ve daha çekici bir hava yaratabilirsiniz. Ayrıca takı ve aksesuar kullanımında yine dişil ögeler tercih ederseniz özel ve ayrıcalıklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Boyunuz yeterince uzunsa ayakkabı tercihlerini yüksek topuklulardan yana kullanmayın. Çünkü bol paça pantolonlar sizi zaten olduğunuzdan uzun gösterecektir. Ayrıca bol pantolonların paça uzunlukları iyi ayarlanmalıdır. Takılıp düşme gibi olası kazalara karşı önlem olarak mutlaka bir santim kadar daha yüksek alınırsa bu risk ortadan kalkacaktır.

Etiketler:

Sponsorlu Bağlantılar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git