Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

Burcu Esmersoy Cilt Bakımını Nerede Yaptırıyor

Burcu Esmersoy Cilt Bakımını Nerede Yaptırıyor
12 Mart 2017 tarihinde eklendi, 155 kez okundu.

Burcu Esmersoy Cilt Bakımını Nerede Yaptırıyor

Cilt bakımı, hayat şartlarının zorlaşmasıyla ve kendimize yeterince zaman ayıramadığımızı ve bakımlarımızı yapmadığımız aklımıza geldiğinde oldukça can sıkıcı bir durum olabilmektedir. Herkesin bildiği gibi cildimiz canlıdır ve milyarlarca hücreden oluşur. Tamamen kişilerin kendisine davranma algısı üzerine deforme olabilir ya da gençleşebilir. Çevremizde birçok insan görmekteyiz. Kadın, erkek gen ya da yaşlı demeden pek çok kişi cilt bakımlarını eksiksiz olarak yerine getirmekte, ya da bazı kişiler bakımlarını yerine getirmediklerinden ötürü cilt bakımı ciddi bir sorun yaratabilmektedir. Türk televizyonlarının en sevilen isimlerinden birisi olan Burcu Esmersoy  cilt bakımını nerede yaptırıyor  fiziği ve kozmetiğe olan merakı sebebiyle cilt bakımını nerede yaptırdığı merak edilen ünlüler arasında yer alıyor.

burcu-esmersoy-cilt-bakimini-nerede-yaptiriyor

Esmersoy bu konuda oldukça fazla soru alıyor ve bu konuda oldukça da tecrübeli. Esmersoy özellikle gazetecilere vermiş olduğu yanıtlarla Türkiye’ de adı duyulmuş cilt merkezlerinden birine gittiğini ve cilt bakımını oldukça önemsediğini belirtiyor. Burcu Esmersoy bunun yanı sıra cilt bakımlarını düzenli olarak kendisini yapıyor ve bakımlı bir kadının iyi bir cilde sahip olması gerektiğini de düşündüğünü belirtiyor. Esmersoy’ un cildinin bu kadar iyi bakımlı olması ve makyajsız bile gerçekten güzel bir kadın olarak birçok programda görmemiz hanımların da Burcu  Esmersoy  cilt bakımını nerede yaptırıyor  dair birçok soru işareti altında kalmasına neden oluyor.

Burcu Esmersoy’ un cilt bakımı oldukça basit ve birçok hanımın da çok kolay bir şekilde temin edebileceği malzemelerden oluşuyor. Eğer siz de Burcu Esmersoy’ un cilt bakımı rutinin merak ediyorsanız, işlem her şeyden önce cildi temiz tutmaktan geçiyor. Işıl ışıl bir cilde kavuşmanın ilk yolu olarak cildi temizlemek ve her gün bu temizleme işlemini gerçekleştirmekte de fayda bulunuyor. Daha sonra ise ister kozmetik markalarından aldığınız cilt temizleyici, nemlendirici ve koruyucular isterseniz ise tamamen doğal malzemelerle cildinizi koruyabilirsiniz. Ancak bununla birlikte iyi bir cilde sahip olmak istiyorsanız, yapmanız gerekenlerin başında da iyi bir güneş kremine sahip olmak gerekiyor. Siz de bunları yaparak iyi bir cilde sahip olabilir ve ışıl ışıl parlayabilirsiniz.

Etiketler:

Sponsorlu Bağlantılar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git