Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

Burun Estetiği Görselleri

Burun Estetiği Görselleri
12 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 299 kez okundu.

Burun Estetiği Görselleri

 

burun-estetigi-gorselleri

Günümüzde genel olarak bayanlarımızın tercih ettiği operasyonlar arasında estetik operasyonları yer almaktadır. Pek çoğu cerrahi müdahale gerektirse de yine ameliyat gerektirmeyen estetikler de yaptırabilmek mümkündür. Bunun için pek çok kişi estetik merkezleri ve sağlık kuruluşları ile görüşmeler sağlanırken, operasyonlarda yapılan uygulamalar hakkında görsellere de göz atılmaktadır. Kısaca sizlere burun estetiği hakkında şu bilgileri verebiliriz. Burun estetiği nasıl yapılır? Lokal anestezi ile birlikte uygulanmaktadır. Bazı sağlık grubu kapsamında oldukça kolay ve kısa bir sürede uygulanırken, teknik genel olarak her merkezde aynıdır.

Amaç burun ucuna şekil vermek olduğundan dolayı, burun ucunu kaldırmak için bazı uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Bu operasyonlar ise bazı zaman kesi yapılmadan gerçekleştirilir. Elbette ki teknikler arasında, tampon, alçı gibi aparatlar da kullanılabiliyor. Yine bunlar da kullanılmadan sadece gerdirme şekli ile ip kullanılarak uygulanan operasyonlarda bulunmaktadır. Yukarıda saydıklarımızın yanı sıra bazı dış etkenlerden kaynaklı olarak çöküntüler ve kırışıklıklar için de dolgu malzemesi kullanılmaktadır. Dolgu malzemesi enjekte edilerek vücudun pek çok yerinde estetik bir görünüm kazanmak mümkün hale geliyor. Bu süreç daha kolay olurken, her hangi bir kesiğe sahip olmak da mümkün değildir. Böylelikle süreç oldukça kolay atlatılırken, normal yaşantıya dönmekte bir hayli kolay oluyor. Neden yapılır? Elbette ki daha estetik bir görünüm kazanmak için gerekli bir uygulama olarak görülebilir. Bazı kişiler burunlarını daha uzun ve sivri olarak algılıyor. Böylelikle bu sivrilik ve uzunluğu farklı teknikler ve gerdirme şekilleri ile ortadan kaldırılabilmesi sağlanıyor.

Yine her hangi bir sağlık sorunu bulunan kişilerin de burun içerisinde yer alan, et ya da kemik gibi fazlalıkların aldırılması da estetik operasyonları arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra aynı gün ya da operasyon içerisinde şekil verilmesi de istenerek, işlemler tamamlanabilir. Estetik uzmanı seçimi Elbette ki kolay bir operasyon olsa da yine da daha doğru bir uygulama için uzman seçimi önemlidir. Bu konuda yaptığı operasyonlar hakkında bilgi sahibi olmanız sizlerin içini rahatlatacaktır. Yine sektörde kaç yıldır hizmet verdiği, çalıştığı merkezin hijyenik olması da dikkat edilmesi gereken faktörler arasında.

Etiketler:

Sponsorlu Bağlantılar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git