Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

Derya Baykal El İşi Örgü Modelleri Nelerdir?

Derya Baykal El İşi Örgü Modelleri Nelerdir?
18 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 2.257 kez okundu.

Derya Baykal

Değerli devlet tiyatrosu oyuncularımızdan Sayın Derya Baykal, oynadığı oyunlar ve dizileri ile tanınmış, aldığı ödüllerle başarısını taçlandırmıştır. Televizyonculuğa yönlenen sanatçı, Türkiye’nin kadın programları arasında bayanlara hitap eden, el becerileri ve hünerlerin sergilendiği bir program ile izleyicilerden tam not aldı.

Derya Baykal Örgü  Önerileri

Konuk sanatçılardan ve uzman misafirlerden oluşan program Derya Baykal’ın yönetiminde sohbet ve sanat ile iç içe harmanlanıyor. “Derya’nın Dünyası” kolay temin edilebilecek ucuz malzemeler ile kıymetli eşyalar yapmanın basit tariflerini vererek; izleyiciye potansiyellerini keşfetme fikirleri sağlıyor. Sevilen yıldız, emektar hanımlara el işlerindeki parlak ipuçlarını vererek bilinmeyen konulara değiniyor ve gerisini sizin değerli el marifetlerinize bırakıyor.

Deryanın Dünyası Programı

Yaratıcılığa, pencere açan Derya Baykal, hayatı tattırmaya devam ediyor.. Derya’nın Dünyası Başlıyor..

El emeği gerektiren örgü ve tığ işçiliğine ilham kaynağı olacağını düşündüğümüz Derya Baykal’ın programında, uzman kişiler eşliğinde yayında gösterilmiş modelleri sizleri için derleyip toparladık. Hobilerinize faydalı ve aynı zamanda becerilerinizi geliştircek tasarım yönü kuvvetli ürünleri karşınıza getiriyoruz.Beğendiğiniz ürünler olduğu takdir de yapılışı ile ilgili bilgilendirileceksiniz.

Alkışlarınızla Derya Baykal Örgü Önerileri

 

Sponsorlu Bağlantılar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git