Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

Desa 2016 Ceket Koleksiyonu Görmeden Deri Ceket Almayın

Desa 2016 Ceket Koleksiyonu Görmeden Deri Ceket Almayın
19 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 329 kez okundu.

Desa 2016 Ceket Koleksiyonu Görmeden Deri Ceket Almayın

Etiketler:Desa Deri Ceket Modeli, Desa Deri Ceket Modelleri, Desa Deri Ceketleri, Desa Ceketleri, Desa Deri Ceket

Desa, sürekli kendini yenileme ve trende yön verme çabasıyla moda sevenlerin gözünden kaçmamakla birlikte, özellikle kış aylarında tüketiciler için oldukça fazla tercih edilen markalar arasındadır. Türkiye’de özellikle deri ceket dediğimizde aklımıza gelecek üç marka varsa biri muhakkak Desa markasıdır.

PEKİ 2016 YILINDA DESA DA NELER ÖN PLANDA ?

Desa 2016 Ceket Koleksiyonunu incelediğimizde bayan giyimde, yeşil, bordo, mor, konyak renklerine çok çeşitli modellerinde yer vermiş, diğer markalara nazaran renkli modellerle alıcıların ilgisi çekmesi muhtemeldir. Desa’nın aynı zamanda kendi tarzı olan sade modelleriyle 2016 deri ceket koleksiyonunda özellikle kısa ceket modellerine ağırlık verdiği görülmektedir. Kürk detayları diğer markalara göre neredeyse hiç kullanılmadığı gözden kaçmamaktadır. Deri ceketlerde özellikle çarpraz fermuar detayına çokca yer veren Desa, sade modellerine dahi sportif bir hava katmıştır.

Desa erkek modellerinde bayan giyimde olduğu gibi sade modelleriyle dikkat çekmektedir. Deri çizgisini çok bozmayan Desa da erkekler için seçenek bayanlara kadar çok fazla çeşitli olmamasına rağmen, hemen hemen her tarza hitap eden ceketler bulmak mümkündür. Erkeklerde daha çok taba ve kahve tonlarını kullanmayı seven Desa, 2016 ceket koleksiyonunda da bol bol kullanılmıştır.

2016 ceket koleksiyonunda kadın ve erkek modellerinde belirtilen özelliklerle karşımıza çıkmakla birlikte ayrıca eşinizle aynı çizgi de giyinmek isteyen alıcılar için 2. ürünlerinde mutlak indirimler sağlayan Desa’ya partnerinizle gittiğiniz takdirde, kaliteyi ve tarzı bir miktar daha ucuza giyme şansını da elde edeceğinizi unutmayın.

Desa 2016 Ceket Koleksiyonu Görmeden Deri Ceket Almayın Resimleri

Etiketler:

Sponsorlu Bağlantılar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git