Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

Dünyaca Ünlü Yıldızlar Doğum Kilolarını Nasıl Verdi?

Dünyaca Ünlü Yıldızlar Doğum Kilolarını Nasıl Verdi?
17 Ağustos 2013 tarihinde eklendi, 858 kez okundu.

Dünyaca ünlü starlar doğumlarından bir süre sonra eski kilosuna nasıl dönüyor hangi diyetleri deneyerek zayıf olmayı başardılar. Bunlara göre ise, ince fiziği ve aynı zamanda ise sağlıklı yaşamı ile dikkat çeken Gwyneth Paltrow’un antrenörü, ünlü oyuncunun vücudundaki sorunlu yerleri ise yaklaşık olarak 15 kiloyu nasıl verdiğini anlattı. Gelin hep beraber bir göz atalım ünlü yıldızların doğum sonrası nasıl kilo verdiklerine.

ABD’li oyuncu Gwyneth Paltrow’un sağlık sırlarını antrenörü Tracy Anderson paylaştı.
Paltrow, 2008’de çekilen ilk ‘Iron Man’ filmi için Anderson’a başvurdu. Doğum sonrası kilolarından kurtulmak ve sağlıklı bir vücuda kavuşmak isteyen oyuncunun imdadına Tracy Anderson koştu.

Tracy Anderson bir dergiye verdiği röportajda ünlü oyuncunun kısa zamanda 15 kilo verdiğini anlattı. Anderson, “Gwyneth’in sorunlu kalçaları vardı. Doğumdan sonra aldığı kiloları veremiyordu. Boyu uzun olduğu için şanslı, bu şekilde kilolarını saklayabiliyordu. O halini görünce üzüldüm. Benden yardım isteyince kabul ettim” dedi. Paltrow, Anderson sayesinde spor yapmayı diş fırçalamak gibi bir rutine dönüştürdüğünü ve bu sayede kilo verdiğini açıkladı.

İki çocuk annesi Paltrow’un formunu korumak için kahve, alkol, şeker, yumurta, et ve işlenmiş gıda tüketmediği; haftanın beş günü spor yaptığı biliniyor.

Daily Mail’in haberine göre, Tracy Anderson Madonna ve Shakira gibi birçok ünlüye spor danışmanlığı yapıyor. Anderson’ın sadece İngiltere’de 20 bin kopya satan ’30 Day Method’ adlı bir kitabı var.

 

Sponsorlu Bağlantılar
Dünyaca Ünlü Yıldızlar Doğum Kilolarını Nasıl Verdi? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Vildan diyor ki:

    Doğum kiloları en zor verilen kilolar, bende doğum kilolarından turtulmak için önerilerilerinizi deneyeceğim

Sayfa başına git