Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

Duvağınızı Nasıl Seçmelisiniz

Duvağınızı Nasıl Seçmelisiniz
4 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 537 kez okundu.

DUVAĞINIZI NASIL SEÇMELİSİNİZ

İstediğiniz tarzda olan mükemmel gelinliği buldunuz.Peki ya duvak?İşte o zaman gelinliğiniz kadar modaya uygun ve şık bir tarzda duvak ile gelinliğinizi tamamlamanızın vakti geldi.Bunun için çok fazla seçeneğiniz var.Peki ama gelinliğinizi tamamlayacak olan doğru duvağı nasıl bulacaksınız?
Öncelikle,duvağınızın elbisenizle yarışacak türde olmamasına dikkat edin.Süslemelerin elbisenize yani gelinliğinize benzer olmasından çok onu tamamen tamamladığından emin olun.
Hafif kilolu bir yapıdaysanız,gelinliğinizin boyunda olan tek katlı bir duvak sizi daha ince gösterecektir.
Kumaşın ve süslemelerin şeklini ve kalitesini kontrol edin.Gevşek veya çözülmek üzere olan iplerin olup olmadığına ve boncukların,incilerin,taşların ya da kristallerin düzgün bir şekilde tutturulup tutturulmadığına kesinlikle emin olun.
Ailenizden kalan ve nesilden nesile aktarılan antika bir duvağı düğününüzde kullanacaksanız,öncelikle onu kuru temizlemeye verip profesyonel bir şekilde temizlenmesini sağlayın.Sonra da gelinliğinizi seçerken bu duvağı mutlaka yanınıza alın.En mükemmel renk ve uyumu sağlayabilmenizin tek doğru yolu budur.
Duvaklar geleneksel tarzda aksesuarlardır fakat onları daha modern bir görünüme de kolaylıkla sokabilirsiniz.Süslü detayları azaltır ve sadeleştirirseniz,çok daha soft ve modern görünümlü bir duvak elde edebilirsiniz.

Etiketler:

Sponsorlu Bağlantılar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git