Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

En Ucuz Bebek Arabası Modelleri

En Ucuz Bebek Arabası Modelleri
21 Aralık 2013 tarihinde eklendi, 1.149 kez okundu.

Çocuk bekleyen aileler büyük kısmı bebek arabası ihtiyacı da büyük oranda olmaktadır. Çünkü her an bebek ve çocuğunuzu kucağınızda taşımak oldukça zor olmaktadır. Aslında pusetten daha kullanışlı olan bebek arabalarında da çocuğunuzu en az 3 yaşına kadar taşıyabiliyorsunuz. Hatta 4 yaşına kadar da isterseniz kullanabilirsiniz. Çünkü bu yaş öncesi çocuklar genelde pek uzun soluklu yüreyememektedir. Bebek arabası bu açıdan oldukça kolaylık sağladığı gibi taşıyacağınız eşyaları da sepeti sayesinde yorulmadan taşıyorsunuz.

Bebek arabası alırken de illa ki çok pahalı olması da gerekmez. Önemli olan kaliteli ve sağlam olması gerekir. Öncelikle bebek arabası alırken, sepetinin geniş ve eşya taşıyacak kapasitesi var mı buna dikkat ediniz. Bunun dışında üst tarafında yer alan güneş koruyucu kısmı tam olarak kapatacak şekilde olmalıdır. Yarım kapanan bebek arabalarında çocuklarınız backa kısmı dışarıda kalıyor ve yağmur gibi durumlarda ıslanmaktadır. Mutlaka emniyet kemerleri olmalıdır. Bunun dışında bebek arabası freni, yatış kısmı tam yatacak, çift kullanım şekli olan arabalar oldukça kullanışlıdır.

En ucuz bebek arabaları ise 100 tl ve üzerinde olmaktadır. Civil’de ucuz bebek arabaları olduğu gibi gittigidiyor ve hepsiburada gibi satış sitelerinde de ucuz bebek arabaları bulmanız mümkündür.

 

Sponsorlu Bağlantılar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git