Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

İsteme Töreni Elbiseleri

İsteme Töreni Elbiseleri
24 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 407 kez okundu.

İsteme Töreni Elbiseleri

Etiketler:İsteme Töreni Elbiseleri, İsteme Töreni Elbise Modelleri, İsteme Töreni Kıyafet Modelleri, İsteme Töreni, İsteme Töreninde Giyilebilecek Elbiseler

İsteme töreni, her kadının en çok heyecan duyduğu günlerden biridir. Evlenmeye karar veren çiftler, yüzük takmak ve aileleri tanıştırmak amacıyla bir isteme töreni yapar. Erkek tarafının kızın ailesinden kızı istemeye gittiği bu tören kadın için son derece önemlidir. Bu açıdan bu törende giyilecek elbise de son derece büyük önem taşır.

İsteme töreni genellikle evlerde ve aile arasında yapılır. Ancak bazı durumlarda isteme töreniyle birlikte nişan da yapıldığından daha kalabalık olabilir. Ne olursa olsun özenli giyinmek şarttır.

İsteme töreninizde hem çok güzel olmak hem de yıllar sonra bu günü hatırladığınızda kendinizi güzel görmek için en doğru elbiseyi seçmelisiniz. Bu tür törenlerde genellikle uzun elbise modelleri tercih edilir. Çünkü uzun elbiseler çok daha ciddiyet taşır. Balık formlu elbise modelleri bu günler için en uygun kıyafet modelleri arasında yer alır. Fazla dekoltesi olmayan ince askılı ya da kollu modeller tercih edilebilir. Hem güzel görünmek hem de şık olmak için düşük omuzlu elbise modelleri tercih edebilirsiniz. Hem balık formlu hem de düşük omuzlu modeller son dönemde oldukça popülerdir. Kırmızı, bordo, lacivert ya da siyah gibi renkler tercih edebilirsiniz. Vücut hatlarınızı çok fazla belli etmesini istemiyorsanız şifon uzun elbise modellerini de tercih edebilirsiniz. Çünkü şifon kumaşı vücudunuza yapışmaz ve hareketli bir görünüm yaratarak sizi son derece şık gösterir. Şifon kumaşıyla yapılan elbiseler straplez olabilir. Straplez ve göğüs altından aşağı doğru açık gelen elbise modelleri son derece idealdir. Uzun elbise giymek istemeyenler ise midi elbise modellerini tercih edebilirler. Midi elbiseler hem isteme töreninin ciddiyetini taşır hem de rahat hareket etme olanağı verir. Uzun kollu ve V yakalı midi elbiseler sizi hem zarif hem de şık gösterebilir. İsteme töreni elbiseleri seçerken hem hareket özgürlüğü olup olmadığına hem de stilinize uyup uymadığına göre seçim yapmanız çok daha yerinde bir karar olacaktır. Çok dar ya da kısa elbiselerle rahatça oturup kalkamazsınız ve bu da en heyecanlı gününüzde rahatsız olmanıza yol açar.

İsteme Töreni Elbiseleri Resimleri

Etiketler:

Sponsorlu Bağlantılar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git