Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

Kız Çocukları İçin Abiye Elbise Modelleri

Kız Çocukları İçin Abiye Elbise Modelleri
19 Aralık 2013 tarihinde eklendi, 1.581 kez okundu.

Kız çocukları da en az anneleri kadar şık olmak isterler. Hatta kız çocuğu olan annelerin bir çoğu bilirler. Zaman zaman makyaj malzemelerinin kıyafetlerinin kızları tarafından karıştırıldığına şahittir. Hele ki özel geceler ise adet anneleri ile yarışmaktan ger kalmazlar. Tabi annelerde kendileri kadar kızlarının da şık olmasını isterler. İşte bundan dolayı kız çocukları için abiye modellerini yayınlayarak bir nebze de olsa fikir vermek istedik. Çünkü anneler için kız çocuklarına alışveriş yaparken en az kendilerine harcadıkları zaman ve titizlikle davranmaktadır. Biz de alışveriş öncesi sizlere fikir olacak ve çocuğunuzla modeline karar verebileceğiniz kız çocuk abiye modelleri hazırladık.

Öncelikle sunduğumuz kıyafetler içinde hem kışlık hem de yazlık modeller yer alıyor. Çocuğunuzun yaşına ve beden yapısına uygun olacak şekilde abiye elbise modeli seçebilirsiniz. Bununla beraber kısa kollu elbise modellerini kış ayında kullanırken iç kısmına body ya da üzerine bolero yaparak giydirmeniz mümkündür. Böylece daha da şık olabilir. Ayrıca pelerin ya da panço da olabilir. Daha da uzatmadan ve miniklerimizi heyecanlandırmadan çok güzel kız çocuk için abiye elbise modellerimiz şöyledir:

 

Sponsorlu Bağlantılar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git