Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

Mavi Jean 2014 İlkbahar Modelleri

Mavi Jean 2014 İlkbahar Modelleri
21 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.389 kez okundu.

Mavi Jean 2014 Yeni Sezon Modelleri

Ülkemizden dünyaya ilk açılan moda markası Mavi, 1991 yılında İstanbul’da doğdu. Denim ürünleri ile Türkiye jean modellerine yön veren firma, başta ABD olmak üzere Almanya, Rusya, Avustralya ve Kanada olmak üzere 4000 noktada 310’u Mavi olarak mağazalar zincirinde hizmet vermektedir. Denim modası geçmeyen ve sık sık moda olan bir tekstil ürünüdür, o nedenle Mavi, yaratıcılığı standartların çok ötesinde ürettiği modeller ve kumaş renkleri hatta baskı uygulamaları ile jean sektörünün karşı konulmaz lider firmasıdır.

Time dergisi “Mavi”yi dünyanın en iyi 16 jean markası arasında göstermektedir ve aynı şekilde bir pazar araştırmasında Almanya ise en dost canlısı, en iyi ortak ve en iyi jean markası seçmiştir.

Türk Halısı, Türk kahvesi tamam da, Türkiye’den çıkan ilk global markanın bir jean markası olması ironik değil mi? –Time- Mart 2003

Kıvanç Tatlıtuğ Mavi Jean Modelleri

Günlük yaşamın en konforlu ürünlerinden olan kot modelleri, son yıllarda sıra dışı kombinlenme formları ile boyut kazanıyor. “Hem şık hem rahat olmak istiyorum” diyorsanız doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Hemen hemen hepimizin dolabında en az 5 çeşit farklı ürün grubu olan kotun yer aldığını varsayabilirim diye düşünüyorum. Bu nedenle Mavi’nin deyimi ile “Asla yeteri kadar jean’ın yoktur” diyebilir hatta tüm sezon kot modasının yine yükselişte olduğunu ve arttırmanız gereken jean modellerine Mavi’den göz gezdirmeniz gerektiği kanaatindeyim.

Not :

Çok Oluyoruz, Çok İleri Gittik” gibi gündem yaratan sloganlara imza atan Mavi’nin hakkını ödeyemeyiz. Neden mi? Dünya’ya yayılmış hayran kitlesi arasında Avril Lavigne, Kate Winslet, Juliette Lewis, Hillary Duff, Jason Biggs, , Billy Zane, Julia Stiles, Lady Gaga, Fergie, Stephen Amell, Hayden Panetterie, Jessica Alba, Fergie, Katherine Heigl, Jon Kortajarena, Adriana Lima, Francisco Lachowski ve Sara Sampio gibi ünlü isimler yer alıyor.

Mavi Jean Modelleri

Yeni Sezon Mavi Jean Modelleri 2014

Sponsorlu Bağlantılar
Mavi Jean 2014 İlkbahar Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git