Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

Mavi Jean 2015 Sonbahar Kış Modelleri

Mavi Jean 2015 Sonbahar Kış Modelleri
2 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 1.337 kez okundu.

Mavi Jean Sonbahar Kış Koleksiyonu

Serenay Sarıkaya: “Mavi bir jean yapmış, inanılmaz bir şey!”

Medcezir dizisinin beğenilen yıldızı Serenay Sarıkaya’lı, aynı zamanda Mavi reklam filmi kampanyasında, jean’de devrim yaratan Gold serisini de bir süredir tanıtıyor. 2015’te ortaya koydukları Gold koleksiyonu; “daha fit, daha esnek ve daha ince” görünüm sunuyor.

Mavi’nin mükemmel fitlerini, üstün performanslı en son kumaş teknolojisiyle buluşturan Gold; daha fit, daha esnek ve daha ince görünüm ile Mavi hayranlarını etrafına topluyor. Ali Taran imzalı sınırsız hareket özgürlüğünü vurgulayan “Çok mu çok modayız” reklam filminde, Serenay Sarıkaya aksiyon sahnelerinde nasıl üstesinden geldiğine dair performansıyla dikkat çekiyor. Chase Armitage’in Serenay Sarıkaya’ya eşlik ettiği reklam filminde hız ve esnekliğin kombinlenişin de Hollywood aksiyon filmlerini aratmayan sahneler ekranlara yansıtılıyor.

Çekimleri 3 gün süren film; Kapalıçarşı’nın çatısı, Yeni Cami’nin geçit ve merdivenleri, Büyük Han’ın galerileri, Bomonti Eski Bira Fabrikası’nın avlusu ve Galata terasları gibi mekânların tercih edilmesiyle yine dikkatleri üzerine çeken bir Mavi filmiyle karşımıza çıkıyor.

Serenay Sarıkaya’nın deyimiyle; “Mavi gerçekten harika bir jean yapmış. Hem çok şık, çok çekici ve çok cool, hem de incecik gösteriyor. Üstelik yumuşacık ve tüy gibi hafif. Vücudu sımsıkı sarıyor, toparlıyor ve daha fit hissettiriyor. Mavi’yi bulduğumda jean’imi bulmuştum. Gold ile hayalimdeki jean’i yeniden buldum. Mavi bana her zaman, kendimi çok iyi hissettiriyor” diye sözlerini ifade etti.

Mavi Jean 2015 Kış Kataloğu

Mavi Jean’ın genel müdürü Cüneyt Yavuz  “Jean’de devrim yaratan Mavi Gold ile 500 bin yeni müşteri hedefliyoruz.”

2015 Sonbahar Kış çekimlerini ve reklam filmini bitirişinin toplantısında “Mavi, Gold ile jean’deki uzmanlığını ve yenilikçiliğini bir kez daha ortaya koyuyor. Bizce Gold’un alameti farikası; Türkiye’de başka bir örneği olmayan en son ve en yeni kumaş teknolojisiyle, Mavi’nin sırrı olan mükemmel fit’i buluşturması. Türkiye, jean sektörünün dünyada parlayan yıldızı. Bu yeni teknoloji Türkiye’den dünyaya yayılıyor. Mavi de bu inovasyonun öncüsü. ”olarak iddiasını sektörde bir kez daha vurguladı.

 Mavi Jean 2015 Sonbahar Kış Kataloğu Yeni Gold Serisi

Sınırsız hareket, esneklik ve daha fit görünüm
Denimde inovasyon yaratan Mavi, kadınların vazgeçemeyeceği esnekliğe, hareket ve konfor katarak ön plana çıkıyor. ‘Recall In Shape’  dokuma teknolojisi, en yüksek kalitedeki streç oranıyla vücudu sararak silueti belirginleştiriyor. İpeksi dokusu ve ikinci deri hissi yaşatan kumaşıyla; bacaklara özgürlük ve incelik sunan bu jean’ler; her an seksi, şık ve formda bir görünümü garantiliyor. Serenay Sarıkaya’nın reklam sözleriyle

Hayatı hızlı yaşamayı seviyorum,kaçmayı ,kovalamayı,yakalamayı,yakalanmamayı seviyorum.Genç olmayı seviyorum,hızımı kesmeyen ,beni taşıyan şeyleri giymeyi seviyorum.Şık ve spor..Ve seksi olmayı seviyorum.O kız olmayı, o kız kalmayı seviyorum.

Serenay Sarıkaya Mavi Jean

Mavi Jean 2015 Kış Sezonunda Neler Var?

Mavi kızını 2015 Sonbahar Kış modasında Jean benzeri biraz daha kışa uyarlanmış kalın kotlardan oluşan kıyafetler ile taşırken, aynı zamanda deri görünümlü sırt çantalı kampus imajını bu kombinlere ekliyor. Bomber ceket ve sweetshirt’leri skinny ile tamamladığını da unutmamak gerek.

Jean Elbiseler özellikle Shift adı verilen bir elbise formunda, dizin hemen üzerinde biten ve vücuda yapışmayan elbiseler oldukça rağbet görüyor.

Yırtık Jeanlar Yırtık yazdan beri arz ve talep görmekte olup 2015 Sonbahar Kış modasında kendini gösteriyor. Üstelik dozu biraz daha artmış olarak sokaklarda boy gösteriyor.

Paçası kıvrık Jeanlar Mavi’nin en çok tercih edilen ürünleri arasında yerini çoktan ayırtmış olmalı ki, daha çok bayanların tercih ettiği paçasını kıvırarak giyilen Jeanlar oldukça moda olmuş durumda. Kısacası var olan Jeanlarınızin bile paçalarını kıvırarak bile giyebilirsiniz.

“ÇOK MU ÇOK MODAYIZ..

Serenay Sarıkaya'nın Seçtikleri

Mavi 2015 Sonbahar Kış Modelleri

 

 

Mavi modellerinin sıkı takipçileri için bir önceki yazımız da bahsettiğimiz kampanya parçalarını yakından hatırlamak ve inceleyebilmeniz için http://www.dunyamodasi.net/mavi-jean-2014-ilkbahar-modelleri.html

Sponsorlu Bağlantılar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git