Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

Pelin Karahan Burun Estetiği

Pelin Karahan Burun Estetiği
12 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 257 kez okundu.

Pelin Karahan Burun Estetiği

 

pelin-karahan-burun-estetigi-

Günümüzde estetik operasyonları bayanlarımız tarafından oldukça fazla tercih edilirken, elbette ki bunlar arasında bulunan burun estetiği de en kolay uygulamalar arasında yer alıyor. Bu estetik operasyonları, buruna istenilen şekli verebilmek adına uygulanmaktadır. Elbette ki dikleştirmek, düzleştirmek ya da büyüklüğün ortadan kaldırılması için bir cerrahi müdahale de gerektirebiliyor. Elbette ki burunun yüz ile arasında bir orantısı olması gerekirken, her kişi için tercih edilen dizayn farklı olabiliyor. Bunun için estetik uzmanınızı iyi seçmeli ve uygulanacak şeklin iyi planlanması gerekmektedir. Ameliyat teknikleri hakkında Aslında burun estetiği dediğimizde iki tip farklı ameliyat tekniğinden bahsetmek mümkündür.

Kapalı ve açık olarak çeşitlendirilen bu teknikler, yapılacak uygulamaya ve uzmanın seçimine göre değişiklik gösteriyor. Burun cildinde her hangi bir kesme yapılmadan uygulanan bir teknik ile sadece içten kesiler kullanılabilmektedir. Elbette ki bu durumda da kıkırdak doku ve kemik gibi bölgelerde değişiklik yapılmaya çalışılıyor. Ünlülerin estetik uzmanları Bildiğiniz gibi genel olarak ünlüler bu estetik operasyonlarından bir hayli fazla yararlanmaktadır. Pek çok ünlü gibi, Pelin Karahan’ın da estetik yaptığı konusunda duyumlar vardı. Elbette ki bazı ünlüler burun estetiği konusunda uzmanlar ile görüşerek bu işlemlerden geçmektedir. Fakat genel olarak günümüzde bu konuda her hangi bir sorun yaşayan ünlü görünmüyor gibi. Ünlüler özel estetik merkezlerinde bu uygulamalara tabi olurken, süreçleri de farklı olarak işlemektedir. Ameliyat süresi ve uygulama Lokal anestezi ile birlikte uygulanmaktadır. Genel anestezi şeklinde hastane ortamında gerçekleştirildiği bilinmektedir.

Açık ve kapalı estetik operasyonu olarak süreçler değişiklik gösteriyor. Fakat genel olarak, 1,5 saat ve 3 saat aralığında işlemler tamamlanıyor denilebilir. Elbette ki ameliyat sonrasında şişlik ve gözaltında yer alan morluklar ortaya çıkmasından dolayı, buz koyularak bunlar en aza indirilebilir. Aynı gece taburcu Ameliyat sizlerin hayatına her hangi bir engel teşkil etmezken, günün aynı gecesi evinize geçebilmeniz mümkündür. Fakat doktorun tavsiyeleri harfiyen yerine getirilmeli ve her hangi bir dayanılmaz ağrı ya da bir etki durumunda, sağlık kuruluşuna tekrar gelmekte fayda bulunuyor. Eğer ki operasyon sonrası burun alçısına gerek duyulmuş ise hastane de bir gün daha kalma gibi durum söz konusu olabilecektir.

Etiketler:

Sponsorlu Bağlantılar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git