Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

Prenses Gelinlikler Modası

Prenses Gelinlikler Modası
7 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 1.130 kez okundu.

prenses tacı prenses gül

İlkbahar yaz aylarına gelmemize çok az kaldığı şu günlerde, gelin adaylarının hiç kuşkusuz rüyalarını süsleyen gelinlikleri de ihmal etmemek gerekir. Gelinlik alışverişi evlilik hazırlıkları sürecinde yaşayacağınız en önemli aşamalardan biridir. Tasarımcıların, derin tutkularınızı farkına varmanız ve çok özel gününüze hazırlanmanız için bir hayli yorulup çok çalıştıklarını belirtmeliyiz. Son yılların trendleri arasına prenses etekli gelinlikler tıpkı sizin hayallerinizi süslediği gibi koleksiyonların en gözde parçaları haline geldiler. 2013 modasında oldukça iyi bir çıkış yaparak gelin adayları için tüm beklentilerini karşılamayı başarmış olan bu eşsiz giysilerin yankısı hala sürüyor.

princess bride

Düğünüzün tüm görsel detayları gibi, gelinlik seçiminiz de sizi yansıtmalıdır. ‘Prenses gelinlik modelleri’  ile üst kısmı dar bedeni saran ve belden aşağı tüller ile kabartılmış, katmanlama tekniği uygulanan ve aplikler kullanılan bu elbiseler ile son derece gösterişli görünecek, saraylara layık bir hava estireceksiniz. Gövde de kesikler yerine her an yere düşecekmiş gibi işlenmiş çiçek motifleri ve işlemeler yer alırken, göğüs kısmı taş ve inciler ile süslenebilen bu tarz gelinlikler, prensesleri andırdığı için çok tercih edilen modeller arasında yerini almıştır. Taşlı model sevmeyen bayanlar için alternatifler düşünülmüş sepet örgü olarak bilinen çapraz örgülü modeller veya sıfır kol gelinliklerin aksine uzun kol detayları ile oldukça şık olabilirsiniz. Kabarık eteği her fiziğe uygun görülen bu stil, özellikle fazla kilolarından şikâyetçi olan bayanların da rahatlıkla gizleyebilecekleri çok tutulan gelinlik modelidir. Ancak boyunuzu normalden daha kısa göstereceğinden, kısa boylu bayanların bu tür gelinliklerden kaçınmaları gerekmektedir.

prenses kart

Birbirinden farklı onlarca marka ve model arasında yer alan en dikkat çekici prenses gelinlikleri merak edenler ve görmek isteyenler için sizlere 2014 model tasarımlarını sunuyoruz. Büyüleyici ve etkili bir gelin olmanız ve isteklerinizi üst düzeyde karşılayacak olan prenses modellerinden geçiyor.

danimarka kraliyet tacı

 Adı üstünde prensesler gibi olacaksınız.(uzun eldivenlerinizi unutmayın) Hayatınızı geçireceğiniz prensiniz sizi bekliyor. Bu özel gününüzün tadını çıkartın.

gelin buketi

Moda Kataloglarından Sizler İçin Derlediğimiz Prenses Gelinlik Modelleri;

 

 

Sponsorlu Bağlantılar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git