Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

Tek Omuzlu Gelinlik Modelleri 2014

Tek Omuzlu Gelinlik Modelleri 2014
18 Eylül 2013 tarihinde eklendi, 1.543 kez okundu.

Gelinlik dendiği zaman aklınıza ilk olarak straplez ya da dekolteli modeller gelse de 2013 tek omuzlu gelinlik modellerinin taleplerinin artması ile 2014 de yükselişe geçen tasarımlar arasında yer alarak karşımıza çıkan şık ve gösterişli örnekler olup sezonda hâkimiyetini koruyacağa benziyor. Sizler için çok özel tasarımlara imza atan moda evleri ve tasarımcılar her yıl muhakkak tek omuz çalışmaları yapıyor ve bu tasarımlara farklılık katarak özel gelinlikleri ortaya çıkarıyorlar.

tek omuzlu gelinlik

Gelinlik dünyasının parlayan yıldızlarından tek omuz gelinlik modelleri çok sık karşılaşacağımız organze, tüy, çiçek aplikler, şifon gibi parçalardan oluşmakta, omuz kısmının değişik ve göz alıcı işlemelerle süslenmiş olması da çarpıcılığını arttırmaktadır. Sizlerde özellikle uzun boylu iseniz kollu ve de tek omuzlu gelinlik modelleri sizleri daha uzun ve şık gösterecektir. Tek omuz, geniş omuzlara sahip gelin adaylarında çok güzel duracağı gibi, dar omuzları da daha hacimli gösterebiliyor. Dantel ve tafta modeller de kendinden omuzlu modellerin yanı sıra tek omuzda geniş organze çiçekli olanlar da alternatiflerinizin arasında.

gelin çiçeği

Aslında gelinlik seçimi gelin adayını bir hayli yoran ve kişiyi sürekli kararsızlığa düşüren bir durumdur.  Bu sebeple evlenecek bayanlar aylar öncesinden modellere bakmalı ve bol bol denemelidir. Önemli olan yılın modasından çok size neyin yakıştığıdır. Özellikle herkesin giydiği staplez modellerden sıkıldığınızı düşünüyorsanız, o halde tek omuz modellerinden deneme yaparak farklı bir görüntü elde edebilirsiniz. Hem sizler şık bir tercih yapacak hem de içinize sinecek bir model buluyor olacaksınız.

drapeli gelinlik

Eğer sizler tek omuz gelinlik de karar verdiniz ama tam olarak tasarımını bulamadıysanız bol bol model bakmanız da fayda var. İnce bir omuz yapılırken, kalın ve gösterişli bir tek omuz çalışması da yapılabilir. Özellikle balık etek gelinlik modeli bakıyorsanız biraz daha şaşalı bir omuz modeli bulabilirsiniz. Eğer kabarık bir gelinlik bakıyorsanız, omuz kısmını oldukça sade kullanmalı ve çok karmaşıklık yaratmamalısınız. Gelinliğinizin ön plana çıkması için sadece tek yerinde süslemeler olmalı ve diğer kısımları olabildiğince sade bırakmaya özen göstermelisiniz. Bu sayede daha özel bir modele sahip olabilirsiniz.

tek omuzu çiçekli gelinlik

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte gelinlik arayışlarına hız veren gelin adayları için alternatif seçimler arasında yer olan bu koleksiyonlar yavaş yavaş en çok tercih edilenler listesine girmeyi de başarıyor.

düğün konsept

                                  Sizler İçin Özenle Seçmiş Olduğumuz Tek Omuzlu Gelinlikler

Sponsorlu Bağlantılar
Tek Omuzlu Gelinlik Modelleri 2014 Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. suda diyor ki:

    Tek omuz gelinlik modellerinin hepsi birbirinden güzel ve çok şıklar

    1. Ebrar diyor ki:

      Katılıyorum size. gerçekten insan içerisinde kendisini hayal ediyor..

Sayfa başına git