Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

Ünlü Moda Blogları

Ünlü Moda Blogları
12 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 225 kez okundu.

Ünlü Moda Blogları

 

unlu-moda-bloglari

Günümüzde moda blogları çok fazla okunan ve takip edilen sayfalar arasında yer almaktadır. Hal böyle olunca da internetteki moda bloglarında oldukça büyük bir artış ve rekabet başlamıştır. Sahip oldukları bloglar sayesinde yaşam tarzları ve giyimleri ile birlikte hepimizin dikkatini çeken dünyaca ünlü bloggerlar modaya yön vermeye başlamıştır. Alınan moda dergilerinin yanında dijital olarak modanın takip edilebilmesi için bu blogların bilinmesi gerekmektedir. Bu yazımızda sizlere mutlaka takip edilmesi gereken moda bloggerlarını tanıtacağız.

Chiara Ferragni: 2009 yılında açmış olduğu bloguyla dünyanın en ünlü bloggerlarından biri haline gelmiştir ve sayısız marka ile birlikte çalışmaktadır. Aynı zamanda kendi adına bir ayakkabı markası bulunmakta ve iki ünlü moda bloggerı ile birlikte bir aksesuar markasının ortaklığında yer almaktadır.

Aimme Song: Diğer bloggerlardan farklı olarak blog yazmak dışında full tam bir işte çalışan Aimme aslında bir iç mimardır. Los Angeles’ta sıcak ve hareketli bir yaşam tarzına sahip olan Aimme bu tarzın en dinamik temsilcilerindendir.

Jessica Stein: Vintage tarzdaki blogu ve gezileri ile ünlenen Jessica Stein dünyanın farklı ülkelerine seyahat etmekte ve gittiği ülkelerde kendi tarzını yaşatmaktadır. Gezmiş olduğu pek çok şehir ve kasabada ise stilinden ödün vermeden giyinmeye devam etmektedir.

Olivia Palermo: Her dakika önemli bir toplantıya katılacak gibi yüksek topuklularla gezen ve sosyetik yaşam tarzıyla dünyanın en çok takip edilen kadınlardan biri haline gelen Olivia Palermo, kendine has stili ve giyim tarzıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

Mariano Divaio: Yapmış olduğu kombinlerle tanınmaya başlayan Mariano, sahip olduğu İtalyan çekiciliği ve stilini birleştirerek herkesin ilgi odağı haline gelmiştir. Profesyonel olarak kariyerinde hızlı bir şekilde ilerleyen ve ünlü markalarla çalışan bir modeldir.

Negin Mirsalehi: İran asıllı olan Negin Mirsalehi karakteristik tarzı ve dış görünümü ile oldukça dikkat çekici bir bloggerdır. Başarılı bir blogger olan Negin stilini şık, zarif ve uç olarak tanımlamaktadır.

Adam Gallagher: Lookbook üzerinden yayınladığı kombinlerle tanınmaya başlayan Adam, oldukça yakışıklı ve tarz olması sebebiyle oldukça kısa bir sürede erkek modasında en başarılı bloggerlar arasına girmiştir.

Kristina Bazen: Oldukça genç yaşta katıldığı blogger dünyasında kısa sürede zirveye ulaşmış olan Kristina bloğu ile sergilediği kombinlerle birlikte makyaj ve saç bakım videoları ile takipçilerini günden günden artırmaktadır.

Etiketler:

Sponsorlu Bağlantılar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git