Tüm dünyada bayan giyim modasının yönünü belirleyen yeni sezon dünya modası modellerini dunyamodasi.net' ten takip edebilirsiniz.

Vakko 2014 Gelinlik Modelleri

Vakko 2014 Gelinlik Modelleri
4 Mayıs 2014 tarihinde eklendi, 1.163 kez okundu.

2014 Vakko Gelinlik Koleksiyonu

Bir rüya başlamak üzere, okuyucularımızı ekran başına bekliyoruz.

2014 gelin adaylarını merakla beklediklerini düşündüğüm konulardan birisi de adı sanı çok bilinen Vakko Wedding(Vakko gelinlik modelleri) bayanların uğramadan geçmediği bir marka olup Avrupa modacılarının tasarımlarını görüp görebildiğiniz yegâne yerlerden birisidir. Gelinlikleri her zaman diktirmek olmayacağı gibi, hazır ve kolay bulunur modellere ulaşabilmeyi pek çok gelin adayı tercih etmektedir. İşte bu noktada Vakko, aynı çatı altında toplamış olduğu birbirinden eşsiz tasarımcıların gelinlik modellerini ayaklarımıza kadar getiriyor. Farklı zevklerin beklentilerine cevap olabilecek, sayısız seçenekler sunan bu gelinlikler diyarında, mutluluğunuzu pekiştirecek aksesuar çeşitleri de yanından alternatifler arasında yer alıyor.

Dünya modasının birbirinden farklı ürettiği onlarca modeli bir arada görebilme ve deneyebilme fırsatı sadece Vakko mağazalarında olup, başka hiçbir yerde görüp göremeyeceğiniz tasarımlardan birini, o özel gecede giyme şansına siz de sahip olabilirsiniz. Damatlar ve konuklar için smokinler, hatta aile bireyleri için abiyeler, belki ilk aradığınız nişan kıyafetiniz olmak üzere sadece en iyiler Vakko’nun 2014 kataloğundan seçebilirsiniz.

Vakko Wedding House

Vakko’ da yeni sezon gelinlikleri arasında;

Uzun kollu gelinliklerin yanı sıra sezona damgasını vuran teninize değen dantel ve dantel aplike detaylı modeller, prenses gelinliklerini aratmayan kabarık etekler, hatta balık modellerden kısa gelinliklere kadar değişik kumaş seçenekleri ile size sunulmuş olarak görebilirsiniz. Aynı zamanda straplezler hala söz sahibi olmaya devam ederken ışıltılı detayların çokluğunu da görmeniz mümkün olacaktır.

Hayatınızın en önemli bölümünü büyük bir ihtişam ve özenle sizler için oluşturup hazırlayan, çiftleri ve ailelerini memnun göndermeyi hedefleyen bir ekip çalışması ile Vakko mekânlarında bekliyor. Tek bir gece için insanın biriktirdiği heyecanın ve yapılan hazırlıkların anlam ile önemi kelimelere sığmaz diye düşünüyorum ve sizleri Vakko’nun yeni sezon gelinlik modelleri ile baş başa bırakıyorum.

Vakko 2014 Gelinlik Modelleri

 

2014 Vakko Gelinlikleri Sizleri Bekliyor ;

Sponsorlu Bağlantılar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git